06 مهر 1401 ساعت 20:01

✅ کلنگ احداث کارخانه ۱۰ هزار تنی استیل کرد در سیرجان زده شد.

 

?️ مراسم کلنگ زنی کارخانه استیل کرد با ظرفیت ۱۰ هزار تن در سال به منظور استفاده در کارخانه لاستیک بارز کرمان و کردستان با حضور شهباز حسن پور نماینده سیرجان و بردسیر، مهندس رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، امام جمعه سیرجان، مسئولان کشوری، استانی و محلی در شهرک صنعتی شماره یک برگزار شد.

 

?️ کارخانه استیل‌کرد شهرستان سیرجان تولیدکننده مفتول‌های فلزی تایر(پارچه استخوان بندی فلزی لاستیک) و لاستیک‌های ماشین‌های سنگین خواهد بود که با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار آغاز شد.

 

?️ شایان ذکر است این طرح به صورت مستقیم برای حدود ۴۰۰ نفر و غیر مستقیم برای یک هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد و محصولات تولیدی این بخش، زنجیره تولید لاستیک در کرمان و کردستان را تکمیل می‌کند و 100 درصد محصولات در مجموعه لاستیک بارز تامین و مصرف می‌شود و طی مدت 24 ماه این طرح بزرگ به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

?️ شهباز حسن پور، نماینده ی سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی کارخانه ۱۰ هزار تنی استیل اذعان داشت: شاکریم که با پیگیری های چند ساله توانستیم کلنگ پروژه ی استیل کورد در شهرستان سیرجان را بزنیم.راه امروز امر رهبریست، زیرا که به توانایی های داخلی اعتماد کردیم و جهش تولید داریم.

 

?️ رییس مجمع نمایندگان استان کرمان افزود؛ جا دارد که از تمام کارکنان زحمت کش برای ثبات بخشی به این نظام تشکر و قدردانی داشته باشم.

.

.

.

Template Design:Zand Group