31 شهریور 1402 ساعت 00:38

✅ رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان مطرح کرد: محرومیت در ۵۰کیلومتری برخی معادن استان کرمان

 

?️رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به محرومیت مردم در ۵۰ کیلومتری برخی معادن استان کرمان گفت: شرکت‌های صنعتی و معدنی باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود در این زمینه عمل کنند.  

 

?️ شهباز حسن‌پور پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه مراسم بهره‌برداری از مرحله نخست طرح ملی انتقال آب خلیج فارس به مناطق کویری بیان داشت: شرکت‌های صنعتی و معدنی باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود نه فقط در زمینه آب، بلکه در بحث درمان هم عمل کنند.

 

?️او افزود: در شرایط فعلی که درگیر کرونا هستیم شرکت‌های صنعتی معدنی باید به کمک مردم بشتابند.

 

?️نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: در حال حاضر در ۵۰ کیلومتری برخی معادن، مردمی زندگی می‌کنند که هنوز تحت پوشش نهاد کمیته امداد و یا بهزیستی هستند و نیاز است شرکت‌های صنعتی و معدنی اولویت خود را به این مردم اختصاص دهند.

 

?️حسن‌پور ادامه داد: از وزیر صمت درخواست می‌کنم به تمامی شرکت‌های صنعتی و معدنی دستور دهد تا شعاع ۵۰ کیلومتری واحد خود مسائل و مشکلات شهرهای کوچک و روستاها را مرتفع کنند.

 

?️او یادآور شد: مدیران شرکت‌ها باید توجه جدی به مسئولیت‌های اجتماعی خود داشته باشند، انتظار داریم بحث اشتغال را در سال جهش تولید جدی بگیرند زیرا در حال حاضر تعداد زیادی از جوانان متخصص بیکار هستند.

.

.

.

Template Design:Zand Group