31 شهریور 1402 ساعت 00:48

✅ دیدار نماینده سیرجان و بردسیر با وزیر جهاد کشاورزی / حذف امضاهای طلایی در وزارت جهاد کشاورزی

 

?️ دیدار شهباز حسن پور نماینده سیرجان و بردسیر با دکتر خاوازی وزیر محترم جهاد کشاورزی با محوریت بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی در استان کرمان و شهرستان های سیرجان و بردسیر در محل وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

 

?️ حسن پور در این دیدار خواستار حذف امضاهای طلایی در وزارت خانه جهاد کشاورزی شد و افزود صدور مجوز مرغ داری به امضا طلایی تبدیل شده است، ایشان همچنین صدور مجوز مرغ داری در شهرستان های سیرجان و بردسیر را نیز خواستار شد.

 

?️ رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به مشکل کمبود تراکتور در استان کرمان افزود، کمبود تراکتور مشکلات عدیده ای را برای کشاورزان زحمتکش استان ایجاد کرده است، حسن پور همچنین از امادگی جهت تولید تراکتور در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان خبر داد.

 

?️ نماینده سیرجان و بردسیر همچنین از راه اندازی مجمع خیرین قنوات در شهرستان سیرجان خبر داد و افزود اماده ایم جهت بازسازی هرچه سریع تر قنوات در سیرجان با مشارکت وزارت خانه جهاد کشاورزی اقدام فوری و جدی نماییم و مسائل قنوات را یک بار برای همیشه مرتفع نماییم.

 

?️ رییس مجمع نمایندگان استان کرمان همچنین با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی در استان کرمان، به ویژه پتانسیل های جنوب استان خواستار حمایت از صادرات و صادرکنندگان محصولات کشاورزی استان شد.

.

.

.

Template Design:Zand Group