31 شهریور 1402 ساعت 00:33

✅ حسن پور در نشست انجمن حمایت از توسعه استان کرمان مطرح کرد؛ رویکرد مجمع نمایندگان استان انسجام، همدلی و وحدت در پیگیری مسائل اصلی استان و خدمت به مردم شریف و نجیب دیار کریمان است.

 

?️ ۱۰ آذر ۹۹، نشست انجمن حمایت از توسعه استان کرمان با حضور دکتر زینی وند استاندار کرمان، مهندس باهنر رییس هئیت مدیره انجمن، مهندس انجم شعاع مدیر عامل انجمن ، مهندس مرعشی و حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در محل دفتر انجمن برگزار شد.

 

?️ این نشست با محوریت بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات استان کرمان از جمله وضعیت اشتغال استان، مشکلات استان در حوزه آب و برق برگزار شد.

 

?️ حسن پور رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در این نشست با اشاره به جلسات متعدد مجمع نمایندگان استان کرمان طی چند ماه اخیر با مسئولین کشوری و استانی در خصوص رسیدگی و پیگیری مسائل و مشکلات استان کرمان افزود؛ رویکرد مجمع نمایندگان استان انسجام، همدلی و وحدت در پیگیری مسائل اصلی استان و خدمت به مردم شریف و نجیب دیار کریمان است.

 

?️ نماینده سیرجان و بردسیر همچنین با اشاره به مشکلات تامین برق در استان کرمان افزود؛ در شهرستان سیرجان اقدامات بزرگ و مثبتی در این حوزه صورت گرفته از جمله دو نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی که اخیرا به بهره برداری رسیده و همچنین یک نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی دیگر نیز با مشارکت شرکت توسعه اهن و فولاد گل گهر و ترکیه به زودی احداث خواهد گردید.

 

?️ حسن پور همچنین با اشاره به مشکل اشتغال در استان کرمان افزود؛ مسئله اشتغال و ایجاد اشتغال در استان کرمان باید در اولویت قرار گیرد و از تمام ظرفیت های استان در راستای مرتفع نمودن این مشکل استفاده شود، وی همچنین بر لزوم تشکیل منظم پنجره واحد در استان جهت رفع موانع تولید و تسریع در روند ایجاد اشتغال تاکید کرد.

 

?️ رییس مجمع نمایندگان استان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین، بزرگان و دلسوزان استان کرمان به حفظ وحدت و هماهنگی در استان تاکید کرد و خواستار استفاده حداکثری از منابع استان در جهت توسعه استان کرمان شد، وی همچنین مهندس رزم حسینی وزیر محترم صمت را نعمت و فرصتی ارزشمند برای توسعه و پیشرفت استان کرمان دانست.

 

?️ در این نشست همچنین مشکلات حوزه آب استان کرمان از جمله موضوع انتقال آب به استان و مشکلات آب در جنوب استان مورد بحث، بررسی و پیگیری قرار گرفت.

.

.

.

Template Design:Zand Group