31 شهریور 1402 ساعت 01:15

✅ نماينده مردم سيرجان و بردسير خبر داد؛ بزودي اولين و بزرگترين شهرك تخصصي معدني و صنعتي توسط بخش خصوصي در سیرجان راه اندازي مي شود

 

?️ شهباز حسن پور نماينده مردم سيرجان و بردسير ضمن اعلام اين خبر افزود؛ به منظور تامين و توليد قطعات مصرفي و مورد نياز كارخانجات صنعتي بزرگ مستقر در منطقه، مقدمات احداث بزرگترين شهرك تخصصي منطقه جنوبشرق در بيش از پانصد هكتار در جوار معادن گل گهر آغاز شد. وي گفت؛ اين شهرك بعد از چند سال مطالعات مشاورين متخصص، با اختصاص زمين مورد نظر در طرح جامع گل گهر شروع كه با تلاش هاي صورت گرفته، موافقت زمين اختصاصي، از سوي شخص وزير محترم مسكن و شهرسازي صادر شد.

 

?️ وي افزود؛ جلسات و پيگيري هاي متعددي از سوي اينجانب با دكتر نبييان معاون وزير و مديرعامل سازمان ملي زمين و مسكن كشور براي رفع موانع واگذاري در سازمان ملي زمين و مسكن برگزار شد كه با مساعدت دكتر نبيان و همراهي دكتر بلوردي معاون اين سازمان، مجوز واگذاري زمين به سازمان مسكن و شهرسازي استان كرمان ابلاغ شد.

 

?️ شهباز حسن پور افزود؛ انتظار مي رود سرمايه گذاران و كارآفرينان كه دل در گرو آباداني كشور دارند از اين فرصت بوجود آمده استفاده نمايند.

 

?️ توليد قطعات مورد نياز كارخانجات مستقر در منطقه، توليد پيش نياز هاي سوخت و مواد مكمل ذوب و هر آنچه كه بتوان شمش توليدي در منطقه را به محصول ثانويه تبديل كرد از جمله طرح هاي قابل اجرا در اين شهرك است كه اميدوارم، شاهد استقرار هرچه سريعتر واحد هاي متعدد صنعتي در اين شهرك باشيم.

 

?️ وي تاكيد كرد؛ اينك شعار "رويش باورها در دل كوير" يكي پس از ديگري به بار مي نشيند. معتقدم مبارزه جدي با تحريم، حمايت از توليد و حمايت از متخصصين خلاق است و از همه خصوصا شركت هاي بزرگ صنعتي و معدني مستقر در منطقه مي خواهم با قدرت به اين مجموعه ورود كنند.

 

?️ همچنان شعار خلق ثروت از آب، هوا و زمين را براي همشهريانم دارم و مي گويم اين شهرك متعلق به سيرجاني ها و هم استانيان عزيز است. چنانچه تعلل كنند سرمايه گذاران سراسر كشور جايگزين آنها مي شوند چرا كه دغدغه ما توليد و اشتغال است تا دغدغه جوانانمان را رفع كنيم.

 

?️ حسن پور از نقش دانشگاهها و شركت هاي دانش بنيان و مشاركت آنها در اين پروژها به نيكي ياد كرد و گفت؛ اينجا مكاني شايسته براي پيوند صنعت و دانشگاه است تا طرح هاي مطالعه شده و مورد نياز اجرا شوند.

 

?️ نماينده مردم سيرجان و بردسير در پايان از تلاش هاي كليه مسئولاني كه در احداث اين شهرك تخصصي تلاش نمودند صميمانه تشكر نمود و گفت؛ اين افتخار براي همه ي زحمت كشان عرصه صنعت و معدن است.

.

.

‌.

Template Design:Zand Group