31 شهریور 1402 ساعت 00:40

✅ حسن پور در جمع مدیران شرکت توسعه آهن و فولاد : توسعه سیرجان بی بدیل خواهد بود

 

?️ نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره و مدیران مجموعه صنعتی و معدنی توسعه آهن و فولاد دیدار و گفتگو کردند.

 

?️ در این دیدار که با حضور نماینده مردم سیرجان و بردسیر و مهندس محیا پور مدیر عامل شرکت توسعه اهن و فولاد گل گهر برگزار شد، حسن پور پس از استماع گزارش کارشناسان، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این مجموعه با بیان اینکه آینده شرکت توسعه آهن و فولاد در صنعت فولاد کشور درخشان است اظهار داشت : با حضور دو مجموعه توانمند و پرقدرت توسعه آهن وفولاد و جهان فولاد رشد و توسعه سیرجان در کشور بی بدیل خواهد بود و این مساله مرهون تلاشها و مجاهدتهای خالصانه علمی و عملی شما عزیزان است.

 

?️ حسن پور ضمن قدردانی ویژه از زحمات کارگران خدوم این مجموعه صنعتی خطاب به آنها گفت :شما سربازان خط مقدم نبرد اقتصادی با دشمن هستید و یاس امروز دشمن بدلیل مجاهدت و زحمات طاقت فرسای شماست و من با افتخار بر دستان همه شما بوسه می زنم.

 

?️ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه شفاف سازی در دنیای امروز یک ضرورت است اظهار داشت :توصیه می کنم بدین منظور ورود به بازار بورس از اولویت های کاری شما باشد این مساله جدای از بحث شفاف سازی سببب درخشش نام سیرجان در عرصه اقتصادی کشور خواهد شد.

 

?️ نماینده سیرجان و بردسیر افزود :وجود دو مجموعه موفق و رو به تعالی توسعه آهن و فولاد و جهان فولاد سیرجان سبب جذب سرمایه گذاران بیشتری برای منطقه خواهد شد و این یک فرصت خاص برای سیرجان است و باید ازآن استفاده کرد.

 

?️ حسن پور در بخش پایانی سخنانش ضمن تاکید بر بومی سازی صنایع گفت :از احداث دو نیروگاه بزرگ توسط این دو مجموعه صنعتی حمایت قاطع می کنم چرا که این مساله سبب تقویت زیر ساختهای شهرستان خواهد شد و ما به هر میزان از زیر ساختهای قدرتمندی برخوردار باشیم طبعا به توسعه پایدار نزدیک تر خواهیم شد.

.

.

.

Template Design:Zand Group