31 شهریور 1402 ساعت 02:33

✅ رییس مجمع نمایندگان استان کرمان؛ تنها راه اساسی جهت استفاده بهینه تر و حداکثری از منابع دولت، تقسیم استان کرمان به ۳ استان است.

 

?️ نشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان، دکتر زینی وند استاندار کرمان و دکتر رودری رییس سازمان برنامه و بودجه استان با محورهای توسعه استان و وضعیت بودجه استان در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

?️ در این نشست وضعیت سهم استان کرمان در سرفصل های بودجه ۱۴۰۰ بررسی و مقرر گردید مجمع نمایندگان استان جهت بهبود سهم استان کرمان از اعتبارات و احکام بودجه سال آینده، پیگیری و رایزنی های لازم را انجام دهند.

 

?️ شهباز حسن پور رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در این نشست به مشکلات عدیده استان کرمان اشاره کرد و افزود؛ استان کرمان پهناورترین و حادثه خیز ترین استان کشور است، اما متاسفانه از منابع دولتی کمترین سهم را دارد.

 

?️ حسن پور تنها راه اساسی جهت استفاده بهینه تر و حداکثری از منابع دولت را تقسیم استان کرمان به ۳ استان دانست و خواستار بسیج تمام ظرفیت های اجرایی، قضایی و مجمع نمایندگان استان جهت تقسیم استان شد.

 

?️ نماینده سیرجان و بردسیر همچنین افزود، جهت رونق صادرات استان، توسعه و رونق صنعت گردشگری و بالابردن سطح درامد های استان کرمان، لازم است استان به سواحل دریای عمان و خلیج فارس متصل گردد.

 

?️ رییس مجمع نمایندگان استان همچنین در این نشست پیشنهاد داد، بنیادی با محوریت ائمه جمعه، استاندار، مجمع نمایندگان و خیرین استان جهت حمایت از خانواده های مستضعف و حل مسائل و مشکلات ازدواج جوانان استان کرمان راه اندازی گردد و اعلام کرد بنده به عنوان خادم مردم شریف، نجیب و ولایتمدار استان کرمان اماده هرگونه همکاری در این خصوص بوده و هستم.

.

.

.

Template Design:Zand Group