31 شهریور 1402 ساعت 01:17

✅ رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در پیامی "روز حمل و نقل و رانندگان" را تبریک گفت و از زحمات تمامی دست اندکاران و فعالان این عرصه قدردانی کرد

 

? به نام خدا

 

?️ در جامعه امروزی حمل و نقل به جهت نقشی که در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی مراودات و مناسبت ها دارد، جزء لاینفکی از زندگی به شمار رفته، یکی از مهمترین و اصلی ترین  عوامل دستیابی به توسعه همه جانبه و گسترش عدالت اجتماعی محسوب می شود.

 

?️ بدون تردید نبض توسعه اقتصادی و پویایی در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل می تپد که برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاش و تکاپویی فروگذار نکرده اند.

 

?️ پرواضح است که کارآمدی و توانمندی بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، خدماتی و اجرای طرح های توسعه و عمران کشور و بالطبع استان کرمان، مرهون پویایی و بالندگی صنعت حمل و نقل است.

 

?️ اینجانب ضمن تبریک "روز حمل و نقل و رانندگان" به همه هم استانی های عزیز، با استفاده از همین فرصت از زحمات تمامی دست اندکاران و فعالان این عرصه به ویژه همکاران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، راهداران عزیز و رانندگان شریف استان کرمان و به ویژه رانندگان زحمتکش شهرستان های سیرجان و بردسیر قدردانی کرده از درگاه حضرت باریتعالی  برای همگان  سلامت و موفقیت مسئلت دارم.

 

شهباز حسن پور

خادم ملت در مجلس شورای اسلامی

Template Design:Zand Group