31 شهریور 1402 ساعت 02:33

✅ حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی؛ بر کنترل بیشتر بازار و افزایش قیمت ها و تشدید مبارزه با گران فروشی و احتکار در ایام پایانی سال تاکید کرد.

 

🔹️ نشست شهباز حسن پور، رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با مدیرکل تعزیرات حکومتی و قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی برگزار شد.

 

🔹️ حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی در دو نشست جداگانه با مدیرکل تعزیرات حکومتی و همچنین قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، خواستار کنترل بیشتر بازار و افزایش قیمت ها، افزایش توزیع مواد غذایی و تأمین مایحتاج مردم در بخش کالاهای اساسی در ایام پایانی سال شد.

 

🔹️ حسن پور همچنین با توجه به افزایش خرید مردم در ایام پایانی سال، خواستار مبارزه با گران فروشی و احتکار، کنترل قیمت کالاها و افزایش نظارت بر قیمت ها در بازار شد.

 

🔹️ رئیس فراکسیون اصناف مجلس همچنین افزود؛افزایش قیمت مواد اولیه و نهاده ها به هر دلیلی بر قیمت تمام شده کالاها تاثیر خواهد داشت و تصریح کرد: برای جلوگیری از افزایش قیمت ها باید قیمت مواد اولیه و نهاده ها کنترل و نظارت بر آن افزایش یابد.

 

🔹️ حسن پور همچنین خواستار شد، افزایش خرید و نیاز مردم در ماه پایانی سال و شب عید دستاویزی برای کسانی که قصد دارند قیمت‌ کالاها را افزایش دهند نباشد و تعزیرات با هر گرانی یا افزایش قیمتی حتما برخورد کند.

.

‌.

.

Template Design:Zand Group